Pohodlí jak má být

Požadovaná teplota v místnosti ve stanovený čas, noční režim svícení, oblíbená hudba při probouzení, oblíbená světelná scéna při čtení knížky nebo automatická kontrola zavření všech oken a dveří při zastřežení domu jsou některá z mnoha příkladů, jak si můžete své bydlení zpříjemnit a vytvořit si prostředí, které bude maximálně vyhovovat Vaším potřebám jak z hlediska funkčnosti, bezpečnosti nebo energetické náročnosti, a které bude vyhovovat Vaší aktuální náladě a bude odpovídat Vašemu vkusu a životnímu stylu.

Chytrá regulace vnitřního klimatu

Váš chytrý dům se postará o to, abyste se v něm cítili vždy pohodlně. S Loxone Smart Home odpadají starosti s vlhkostí, teplotou a kvalitou vzduchu. Můžete si užívat správnou teplotu individuálně přizpůsobenou dané místnosti nebo příležitosti.

Inteligentní osvětlení

Světla dnes nemusíte pouze vypínat a zapínat. Můžete měnit intenzitu, barvy a různé zdroje podle nálady a využít tak schopnosti osvětlení naplno. Navíc světla mají až zázračnou schopnost proměnit jakoukoli místnost a také vaši náladu. Můžete si nastavit správnou světelnou náladu pro relaxaci, soustředění nebo např. energii pro tu správnou párty.

Multi-room audio systém

Hudba dokáže snižovat hladinu stresu a pomáhá nám cítit se příjemněji. S její pomocí snadno změníte atmosféru. A přitom neruší vaši pozornost jako třeba televize. Nechte se probudit oblíbenou skladbou, poslouchejte uklidňující tóny ve vaně, nastavte si vlastní melodii zvonku. To a mnohem více vám umožní multiroom audio v Loxone.

SHOWROOM LOXONE V JENŠTEJNĚ

Přijďte se inspirovat a přesvědčit o výhodách chytrého domu do našeho showroomu.
Zamluvte si termín.