Víme jak na to

Naše společnost působí na trhu od roku 2015. Máme týmy zkušených a spolehlivých pracovníků, kteří si umí poradit se složitými situacemi, které se mohou objevit v průběhu realizace zakázek. Snažíme se o správný mix odbornosti, flexibility a zodpovědnosti tak, aby byl náš přístup k zákazníkovi individuální a náš zákazník na konci realizace spokojený.

Realizujeme moderní elektroinstalace na klíč včetně přístupových, zabezpečovacích a kamerových systémů, televizních systémů, datových sítí, audio systémů. V rámci své činnosti se specializujeme na projektování a realizace chytrých domů Loxone Smart Homes.

V rámci své podnikatelské činnosti se snažíme o poskytování komplexních služeb tak, aby se investor mohl soustředit na jiné pro něj důležité věci kolem stavby/rekonstrukce.

Naší obchodní činnost provádíme na základě příslušného oprávnění vydaného Technickou inspekcí České republiky. Od 1. 1. 2019 jsme FLAGSHIP partnerem Loxone Česká republika. Jsme rovněž certifikovaným partnerem zabezpečovacích systémů JABLOTRON a PARADOX.

Pro Vás jako zákazníka se vše začíná prohlídkou našeho ukázkového domu, kde Vám moderní elektroinstalaci předvedeme a vysvětlíme. Následně Vám pomůžeme s návrhem chytrého domu a poradíme, na co všechno byste si měli dát pozor při plánovaní stavby nebo při zařizování domu. V případě, že se rozhodnete realizovat chytrý dům s námi, zpracujeme Vám kompletní prováděcí dokumentaci elektroinstalace, jejíž automatickou součástí jsou i konzultace při výběru technologií domu a dalších zařízení, které budou začleněny do chytrého domu. Pokud jde o samotnou realizaci budeme Vám k dispozici pro další konzultace a zajistíme hladký průběh instalace.

V rámci své podnikatelské činnosti se snažíme o poskytování komplexních služeb tak, aby se investor mohl soustředit na jiné pro něj důležité věci kolem stavby/rekonstrukce.

Proč si pro realizaci elektroinstalace vybrat naší firmu?