Síla v jednoduchosti

chytrém domě LOXONE je ovládání ve velké míře automatické a systém vždy přesně ví, co má dělat a jak se má postarat např. o stínění, vytápění a další instalované technologie.

Váš domácí autopilot se postará o většinu rutinních úkonů kolem vnitřního klimatu, zabezpečení či energetického managmentu, přičemž Vám zůstává plná kontrola nad děním v domě a máte možnost kdykoliv změnit definovanou logiku fungování domu.

Ovládání v chytrém domě je velmi jednoduché ať už použijete dotykové 5-tlačítko nebo Loxone aplikaci, která je stejná v mobilním telefonu, tabletu nebo v počítači. Samozřejmostí jsou centrální funkce domu a různé režimy domu s předvolenými parametry jednotlivých funkcí. Chytrý dům byl stvořen hlavně proto a navržen tak, aby Vám ušetřil stovky až tisíce úkonů ročně a Vy jste měli více času pro svou rodinu a jiné aktivity.

S Loxone chytrým domem získáváte možnost velmi jednoduchého a intuitivního ovládání většiny ze zařízení domu a stálou kontrolu nad Vaším domovem v míře, jakou jste nikdy předtím neměli a to i vzdáleně prostřednictvím Vašeho smartphone nebo tabletu. Důležitá je nepřetržitá informovanost o stavech a situacích, které v domácnosti běžně nastanou a možnost nastavení připomínek, dům se tak v podstatě stará sám o sebe a nevyžaduje si tolik Vaší pozornosti

SHOWROOM LOXONE V JENŠTEJNĚ

Přijďte se inspirovat a přesvědčit o výhodách chytrého domu do našeho showroomu.
Zamluvte si termín.