Energetický management

Díky propojení veškerých instalovaných technologií do Loxone chytrého domu a synergickým efektům bude Vaše hospodaření s energiemi efektivní.

Loxone autopilot pohlídá, aby se dosažení požadovaného cíle, např. cílové teploty v místnosti, dosáhlo s co nejmenší spotřebou energie. Systém zajistí, aby nedocházelo k zbytečnému plýtvání energiemi, např. odpojí požadované spotřebiče a pozhasíná světla při odchodu z domu, upraví cílovou teplotu v domě v čase nepřítomnosti nebo dovolené anebo při otevřeném okně.

V neposlední řadě se chytrý dům může autonomně postarat o cílené a efektivní využití elektrické energie z fotovoltaické elektrárny.

Váš chytrý dům bude hospodařit s energiemi efektivně

Díky nonstop dohledu nad všemi zařízeními využije plný potenciál úspor za topení a klimatizaci, spotřebiče ve standby režimu či třeba závlahový systém. Zná totiž počasí, polohu slunce, učí se vaše zvyky či reaguje na přítomnost v domě. Stínicí technika může pustit do domu sluneční svit, aby pomohla topení dosáhnout žádoucí teploty. Pokud by hrozilo přetopení, tak naopak zastíní a klimatizace nepoběží zbytečně.

SHOWROOM LOXONE V JENŠTEJNĚ

Přijďte se inspirovat a přesvědčit o výhodách chytrého domu do našeho showroomu.
Zamluvte si termín.